• Dane kontaktowe

  > Kontakt.html

  Gabinet alergologiczny w Lublinie

  Lekarz alergolog Teresa Stelmasiak oferuje pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób alergicznych, w tym astmy, kaszlu i duszności. W przychodni wykonujemy spirometrię oraz testy alergiczne. Odczulamy, czyli prowadzimy swoistą immunoterapię (SIT).

  Przychodnia alergologiczna – kontakt

  Poniżej znajdą Państwo wszystkie dane kontaktowe do naszego gabinetu alergologicznego w Lublinie. W celu umówienia się na wizytę prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną.

   

  Stelmasiak Teresa, dr nauk med. alergolog‎
  Aleja Kraśnicka 88/1

  20-718 Lublin
  tel/fax 81 527 87 81

  rejestracja od godziny 12.00 do 20.00

  Jak do nas trafić?
  Formularz kontaktowy
  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.alergolog.lublin.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STELMASIAK TERESA SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKI ALERGOLOGICZNY, Kraśnicka 88 m 1 20-718 Lublin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem teresa.stelmasiak@wp.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

  Wyślij